Pożyczki bez weryfikacji w bazach BIK i KRD

pożyczka przez internet przez tablet bez weryfikacji

Czy jest możliwe otrzymanie pożyczki gdy zalegamy z płatnościami? Takie pytanie stawiają sobie bardzo często Polacy, którzy mają nieuregulowane pożyczki z przeszłości. Mając zadłużenie można niestety trafić do negatywnych rejestrów. Takie wpisy bardzo ciążą, gdyż są one weryfikowane przez firmy pożyczkowe oraz banki podczas ubiegania się o pożyczkę.

Na co zwracają pożyczkodawcy u swoich przyszłych klientów? Najważniejszą rzeczą jest dochód. To on w głównej mierze decyduje jaką kwotę czy sumę pieniędzy otrzymamy. Kolejną równie istotną kwestią jest nasze obecne obciążenie. Tzn. ile posiadamy aktywnych kredytów czy innych zobowiązań. Jeżeli są one zbyt wysokie, również możemy mieć problem z zaciągnięciem kolejnej pożyczki.

Pożyczka dla zadłużonych, czy to możliwe?

W przypadku problemów z uzyskaniem pożyczki, może warto skorzystać z pożyczek dla osób zadłużonych? Można takie znaleźć na portalu zadluzeni.com.pl. Nie jest to gwarancja otrzymania pieniędzy, ale z pewnością nie zaszkodzi spróbować.

Czy zatem da się pożyczyć pieniądze nawet przy słabej zdolności kredytowej? Może to być trudne, ale jest to wykonalne. Firmy pożyczkowe wprawdzie mocno sprawdzają swoich nowych klientów (mniej niż banki). Ale mimo to starają się udzielać pożyczek. Bo przecież na tym zarabiają. Może trudniej będzie znaleźć firmę która osobie zadłużonej da pieniądze. Warto wtedy sprawdzić oferty firm pożyczkowych nowych, które dopiero pojawiły się na rynku.

Liderzy rynku pożyczkowego również mogą odpuścić weryfikację

Należy pamiętać, że firmy starsze również potrzebują klientów. Dlatego nawet vivus czy pożyczka kredytowa w soho credit mają obecnie atrakcyjne pożyczki do zaoferowania, również tym którzy nie wypadają najlepiej ze zdolnością.

Są to firmy, które dopiero budują bazę swoich klientów. Dlatego chcą koniecznie pozyskać każdego. Często więc weryfikacja nie jest już taka szczegółowa, jak w przypadku firm działających w Polsce już od kilku lat.  Przede wszystkim nie warto się poddawać. Złożenie wniosku nic nie kosztuje lub czasami 1gr. Jedynie co, to inwestujemy w to swój czas. Polecamy jednak próbować!

Może Ci się również spodoba