Pozyczki na raty

Pozyczki na raty to doskonała alternatywa dla kredytu w banku. Cieszą się coraz większą popularnością wśród Polaków. Obecnie na rynku działa ponad 10 dużych firm pożyczkowych które starają się przyciągnąć do siebie nowych klientów. Dostępne są również nowe pożyczki, które dopiero co pojawiły się w sprzedaży.

Czym się charakteryzują pozyczki na raty?

Ikonka tick - wybierz dobra pozyczke na ratySą to przede wszystkim oferty długoterminowe. Dzięki temu możesz pożyczyć większą kwotę pieniędzy. Istotną zaletą jest rozłożenie zobowiązania na równe raty, mogą one trwać nawet 24 miesiące. Czy tyle ile praktycznie kredyt bankowy. Do najbardziej popularnych obecnie firm należą np. Zaplo, Hapi Pożyczki czy Wonga. Otrzymasz tutaj nawet 10000zł lub jeszcze więcej. To już spora suma pieniędzy, która pozwoli Ci zrealizować swoje plany i marzenia!

Jak wybrać dobrą pożyczkę ratalną?

Warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy, które opisujemy poniżej:

   • Okres pożyczki – zastanów się na jak długo chcesz pożyczyć pieniądze. Dłuższe zobowiązanie to nie zawsze dobre rozwiązanie, chyba że zależy Ci na niższych ratach.
   • Wybieraj oferty promocyjne – czy takie które mają np. niższą opłatę wstępną czy prowizję. Część firm oferuje także swoim nowym klientom ratę gratis lub bezpłatną pożyczkę do określonej kwoty.
   • Sprawdź RRSO pożyczki – czyli rzeczywistą roczną stopę oprocentowania, pozwoli Ci ona określić bardzo szybko czy dana oferta jest atrakcyjna. Im niższa wartość wyrażona w procentach, tym pożyczka jest tańsza. Przykładowo darmowe chwilówki dla nowych klientów mają RRSO równe 0%.
   • Pożyczaj tyle ile potrzebujesz – nie warto pożyczać na zapas. Biorąc więcej pieniędzy od firmy pożyczkowej koszty odsetek mogą być wyższe.

Gdzie szukać dobrej pożyczki?

Poniżej przedstawiamy kilka dobrych i sprawdzonych firm pożyczkowych. Tutaj pożyczysz pieniądze na raty. Możesz złożyć wniosek online, wygodnie z każdego miejsca w Polsce. Wszystkie formalności załatwisz przez internet, a pieniądze trafią bardzo szybko bezpośrednio na Twoje konto bankowe.

Podsumowanie

Banki nie zawsze udzielają kredytów tak chętnie jak firmy pożyczkowe. To tutaj otrzymasz pieniądze, właściwie najszybciej. Dzięki ofertom online, możesz w jednym miejscu porównać wiele ratalnych ofert. Wygodnie i szybko. To sprawi, że nawet większy niespodziewany wydatek nie będzie problem. Wybierając pożyczkę kieruj się rozsądkiem, sprawdź kilka możliwości. Zawsze reguluj swoje zobowiązania w terminie, dzięki temu nie zostaniesz obciążony dodatkowymi kosztami.

Może Ci się również spodoba