Zachowaj się odpowiedzialnie. Bezpieczne pożyczki online

Zgodnie z zaleceniami rządu w obecnych czasach warto być odpowiedzialnym i dbać o swoje zdrowie oraz o zdrowie innych. Powinniśmy unikać niepotrzebnego kontaktu z innymi osobami, czy to w sklepach czy instytucjach także finansowych.

Pożyczenie pieniędzy przez internet to bezpieczeństwo

Jedną z zalet pożyczenia gotówki przez internet to kwestia bezpieczeństwa. Chodzi głównie o to by ograniczyć możliwości spotkania z innymi ludźmi. Dobrą informacją jest fakt, że sprawy finansowe takie jak pożyczenie pieniędzy możesz załatwić obecnie całkowicie przez internet.

Firmy pożyczkowe działające w Polsce, a także banki oferują pożyczki dostępne przez internet (100% online) oraz kredyty. W przypadku tych pierwszy mamy możliwość wnioskowania o pożyczkę krótkoterminową oraz pożyczkę długoterminową.

Pożyczka krótkoterminowa to gotówka oferowana na okres 30 dni. Kwota przeważnie nie przekracza 3000 zł. Zaletą jest łatwa dostępność oraz brak opłat dla nowych klientów. Dla takich osób pożyczka jest bezpłatna.

Pożyczka długoterminowa inaczej zwana pożyczką ratalną to dużo większa kwota, którą możesz pożyczyć na okres nawet 36 miesięcy. Spłaty dokonywane są w postaci rat, które są rozłożone miesięcznie. Obecnie pożyczyć można nawet kwotę w wysokości 25000 zł.

Kredyty bankowe – aktualnie większość banków oferuje swoje produkty finansowe za pośrednictwem internetu. Dotyczy to także kredytów bankowych. Listę banków oraz ich oferty znajdziesz na portalu polecane-kredyty.pl.


LISTA BEZPIECZNYCH POŻYCZEK ONLINE

Może Ci się również spodoba